Czarne Lusterko – 1%

32
111Czarne Lusterko – 1%
Dzięki postępowi technologicznemu można przewidzieć dokładną przyszłość dziecka, które dopiero się urodzi i zapewnić rodzinie wszystko, czego będzie potrzebować. System jest prawie niezawodny. Prawie.

ODCINEK INSPIROWANY SERIALEM “BLACK MIRROR”.
ODCINEK POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z NETFLIX
Facebook:
Instagram:
Mail: kontakt@gfdarwin.pl

Wszystkie sytuacje przedstawione w odcinku nie mają na celu obrażania niczyich uczuć ani poglądów. Jest to kanał satyryczny, nie naukowy. Świat w nim przedstawiony jest rzeczywistością alternatywną do naszej.

Podziękowania dla:
Klinika Medestetis za udostępnienie lokacji do nagrań:

Hotel Narvil:

Reżyseria, montaż:
Jan Jurkowski

Scenariusz:
Marek Hucz
Jan Jurkowski

Wystąpili:
ONA – Helena Chorzelska
ON – Jan Jurkowski
Dr Kulik – Anna Stela
Pielęgniarz – Marek Hucz
Dziewczyna z reklamy – Alicja Karluk

Zdjęcia/Korekta Barwna/Compositing:
Karol Pupiec

Fotosy/Asystent operatora:
Filip Pasternak

Charakteryzacja:
Malwina Szablewska
Natalia Kopka

Scenografia, kostiumy:
Ewelina Thomas

Kostiumy lekarzy:
Dariusz “Opiekun” Janicki

Julia Kilińska

Animacje:
Marek “Marobot” Wodziński
Marcin Matczak
Karol Pupiec

Dźwięk na planie:
Robert Kubik

Postprodukcja dźwięku:
Krzysztof Jastrząb
PRO-TON studio

Oświetlenie:
Jan Biały
Błażej Wnuk

Kierownictwo produkcji:
Marek Hucz

Produkcja:
G.F.Darwin 2018
#gfdarwin
#netflix
#blackmirror
#czarnelustro
#czarnelusterko
#przyszłość

Nguồn:https://quydinh.com/

Xem Thêm Bài Viết Khác:https://quydinh.com/suc-khoe

32 COMMENTS

 1. there won't be any test in the future. some people might inclined to some things but %99 success is impossible. Human body is simply chemicals. but other chemicals effect human body too. like outer world, other people.

 2. Dobry film, ocena 9/10. To jest straszne naprawdę, po aktualizacji kategoria się zmieniła na 39-33 chyba sobie pomyślałem że nie będzie tak źle.
  POZDRAWIAM😉

 3. Aaaaaalllle materiał (krzyk w stylu Borka komentującego walkę wieczoru KSW). No proszę. Tak sobie oglądam GFD, wszędzie smieszki, heheszki a tu nagle, jak to mówią – jeb z dzidy! A tak w ogóle…Niektózy z was w tworzeniu postaci są lepsi od "uznanych" nie wiem tylko dlaczego Wy jesteście niewidoczni…

 4. Błagam zajmijcie się pełnometrażówką, oczywiście ogranicza was kapitał ale macie ogromny potencjał aby wciągnąć polskie kino na porządny w skali globalnej poziom

 5. ostatnio jak oglądałem wynik poprawności symulacji badania był 98% teraz jest 99,8% pewności, ciekawe. Trafienie grupy 39.22 wtedy wnosiła 2%, a teraz 0,2%. hmm…

 6. Jestem za Systemem kwalifikacji jednostki przed narodzinami. Niewielki odsetek ludzi nie zgadzających się z metodą, nie miałbym najmniejszego znaczenia (jak tutaj). System zrewolucjonizowałby praktycznie każdy aspekt życia na plus. Również jak w equilibrium głosowałbym za możliwością wyłączenia uczuć na życzenie. Ograniczają i spowalniają rozwój ludzkiego gatunku.

 7. Jest jedna wada tego filmu. Wizualna, ale dałaby dużo do klimatu. Kolorystyka podbiła by jeszcze mocniej klimat, jak w pierwszej scenie w tym pokoju oświetlenie i barwa kolorów była genialna. Tak w tym gabinecie było …. Zbyt kolorowe i zbyt żywe kolory . Dobrym przykładem jest Opowieść podręcznej , genialna gra światłe i budowanie klimatu samymi barwami.

  Ale poza tym , film wyśmienity 😊😊😊😃

 8. Oglądam właśnie oryginalne Czarne Lustro i wróciłem by obejrzeć jeszcze raz i przekonać się, czy wciąż ten film wywiera na mnie tak duże wrażenie jak za pierwszym razem. Wywiera. Co więcej, po obejrzeniu paru odcinków oryginału widzę w tym więcej sensu. Czarne Lusterko idealnie wpisuje się w wymowę serialu, w jego klimat i refleksję na temat technologii. Historia z filmu mogłaby z powodzeniem być tematem jednego z odcinków. Naprawdę świetna robota.

 9. Tak wogole w rzeczywistosci to cholerka niezly pomysl bylby zeby ludzie o mocnych psychopatycznych sklonnosciach byli od najmlodszych lat pod opiekom ale rodzice dobrzy tez powinni miec do nich prawo

 10. Jeżeli skuteczność wynosi 99% to moim zdaniem tak samo jakby wynosiła 1%. Bo czy ktoś może mi odpowiedzieć kiedy dokładnie wypada ten 1%? Jeżeli nie mam pewności w 100% to nie mam żadnej pewności.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here