Cem Yılmaz – Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü – 25 Ocak 2020 – Masa 1

33
68Cambly’yi 15 dk ücretsiz deneyebilir, 28 Ocak Salı gecesine kadar Uykusuzlar Kulübü’ne özel 12 aylık aboneliklerde geçerli %55 indirimden yararlanabilirsiniz.

Kod: uykusuzlar
İncelemek için:
İndirim için:

Cem Yılmaz, Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü’nün 25 Ocak 2020 tarihli bölümünün ilk konuğuydu. İşte #OkanBayülgen ile #CemYılmaz arasındaki muhteşem muhabbet. #UykusuzlarKulübü

İpucu: Cem Yılmaz, Masa 2’de de görüldü

Cambly Youtube Kanalı:
Cambly Blog:

tv100 kanalını takip etmek için ABONE OL →

tv100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.

tv100 canlı yayın

Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü video serisi

Okan Bayülgen Muhabbet Kralı video serisi

Okan Bayülgen komik video serisi

Özay Şendir ile İnce Ayar video serisi

Seyir Dünyası video serisi

Magazin Hattı

Parasal

tv100 iOS uygulaması:
tv100 Android uygulaması:

Facebook:
Twitter:
Instagram:
Youtube:
Flipboard:

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında. Magazin komik videolar burada.

Nguồn:https://quydinh.com/

Xem Thêm Bài Viết Khác:https://quydinh.com/suc-khoe

33 COMMENTS

  1. Herkes Ya siyaset yapmış övmüş veya yermiş yada kız aşık oldum demiş 😂😂bende artırıyorum o zaman siyah tişört kolları sarı çizgili kız bul beni 😂😂

  2. ''49:17'' ile ''49.18'' arasında Cem Yılmaz'ın yaptığı espriyi kimse anlamıyor. Okan Bayülgen'e dönüp ''geçmedi mi filtrelerinden'' der bakışı atıyor.

    Bu arada takip etmeyi unutmayın ya (:

  3. artık cem yılmaz tarihin çöplüğüne gidiyor yaptığı filmlerde berbat 1 ayda gezmediği kanal kalmadıı sözüm ona başarısızlığını gölgelemeye çalışıyor bittin artıkk cem yılmaz halk aşağı indirmesinide bildi filmlerin artık izlenmiyorr kaza tavuğa twit atıp mehmetçiğimize bir twiti çok gören zavallısın

  4. filmlerini izlemiyoruz diyen tayfanın niye izlemediğini anlamaya çalışırken, giderek izlenmesi düşen cem yılmazın neden youtube programlarına, tv programlarına daha sık çıkıp filmini promote ettiğini anlamaya çalışıyorum.. Tesadüf değildir herhalde.

  5. Ag bardaktaki her ne ise bir saatte bitmedi habire içiyorlar birde dikkatimi çeken cem in gözler şişmiş alkollü gelmiş sanki..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here